• OnArtSoft ile site yapmak çok kolay

  Sağ tıkla yönetmenin keyfini çıkarın

  Hızlı, güvenli ve profesyonel görünen E-Ticaret sitenle satış yapmaya hemen başla
  OnArtSoft ile site yapmak çok kolay
  Başlık
  Başlık
  Başlık
 • Ücretsiz E-Posta

  Ücretsiz E-Posta

  Yönetim paneli üzerinden alan adına özel e-posta hesaplarını kolayca oluştur. Üstelik e-posta açmak ücretsiz. Her cihazdan hızlı bir şekilde e-maillerini yönetebilirsin.
  Ücretsiz Font Kütüphanesi

  Ücretsiz Font Kütüphanesi

  Google Font arşivinin en popüler son 500 fontunu tek tıkla e-ticaret veya tanıtım sitene kolayca ekle.
  Ücretsiz Fotoğraf Kütüphanesi

  Ücretsiz Fotoğraf Kütüphanesi

  E-ticaret ya da tanıtım sitesi tasarımını kurgularken kendi görsellerini ekleyebilirsin ya da Fotoğraf Kütüphanesini ücretsiz kullanarak e-ticaret veya firma sitene profesyonel görseller ekleyebilirsin.
  Ücretsiz İkon Kütüphanesi

  Ücretsiz İkon Kütüphanesi

  Binlerce ikondan dilediğini E-Ticaret veya Firma sitende kullanabilirsin. İkon Kütüphanesi'nden seçtiğin sınırsız ikon sayesinde E-Ticaret veya Firma siteni özelleştir.
 • Sağ Tıkla Düzenle

  Tasarladığın siteyi yönetmek o kadar kolay ki panel kullanımı için müşterilerine günlerce eğitim vermene artık gerek yok. Müşterilerin değiştirmek istediği ögeye sağ tıklaması yeterli.
  Sağ Tıkla Düzenle
 • Tasarım Modu

  Kurumsal kimliğin için en doğru renkleri ve fontları kullan. Ayrıca hazır kütüphaneler sayesinde fotoğraf, ikon vb. gibi binlerce seçenek seni bekliyor.
  Tasarım Modu
 • Marka Yönetimi

  100% Çözümler

  Her müşteri benzersizdir, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak markanızın gereksimlerini karşılıyoruz.

 • Website

  Website

  Logo Tasarımı

  Logo Tasarımı

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya Yönetimi

 • Sosyal Medya

  Sosyal Medya

  Uzmanı

  Sosyal medya uzmanlarının yaptığı işlerin önemi, markaların dijital varlıklarını etkili bir şekilde yöneterek daha geniş bir kitleye ulaşmalarını, müşteri sadakatini artırmalarını ve pazarlama hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

  Sosyal Medya Stratejileri Oluşturmak Sosyal Medya Stratejileri Oluşturmak İçerik Üretmek ve Yayınlamak İçerik Üretmek ve Yayınlamak Hedef Kitle Analizi Hedef Kitle Analizi Reklam Kampanyaları Yönetmek Reklam Kampanyaları Yönetmek Performans Analizi ve Raporlama Performans Analizi ve Raporlama
 • Portfolyo

  Dijital dünyada markalar için başarı, etkili bir sosyal medya uzmanının stratejik yaklaşımı ve içerik yönetimi ile mümkün olur. Biz, markaların dijital varlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak için buradayız.

 • Kurumsal Kimlik

  Kurumsal Kimlik

  Oluşturma

  Size Özel Kurumsal Kimliğinizi Oluşturup Markanızın Tanıtım ve Reklamlarını Fark Yaratarak Özel Kılıyoruz.

  Araştırma ve Analiz Araştırma ve Analiz Marka Değerleri ve Kişiliğinin Tanımlanması Marka Değerleri ve Kişiliğinin Tanımlanması Logo Tasarımı Logo Tasarımı Website Tasarımı ve yayınlanması Website Tasarımı ve yayınlanması Sosyal Medya Yönetimi Sosyal Medya Yönetimi İçerik Oluşturmak İçerik Oluşturmak
 • Sık Sorulanlar

  100% Çözümler

  Her müşteri benzersizdir, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak markanızın gereksimlerini karşılıyoruz.

 • Hangi tür dijital reklamcılık hizmetleri sunuyorsunuz?

  Arama motoru reklamları (SEM), görüntülü reklamlar, e-posta pazarlama, içerik pazarlama, ve influencer işbirlikleri gibi birçok dijital reklamcılık hizmeti sunuyoruz.

  Reklam kampanyalarının başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

  Kampanya başarısını izlemek için KPI'lar (Anahtar Performans Göstergeleri) kullanıyoruz. Bu, dönüşüm oranları, trafik artışı ve gelir artışı gibi metrikleri içerebilir.

  Web sitemiz için SEO hizmeti alabilir miyiz?

  Evet, web sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejilerini oluşturabilir ve uygulayabiliriz, böylece daha fazla organik trafik elde edebilirsiniz.

  Ne kadar sürede sonuçlar görmeye başlarız?

  Sonuçlar, kullanılan stratejiye ve hedeflere bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle ilk iyileşmeleri birkaç saat içinde görmeye başlayabilirsiniz.

  Referanslarınız nelerdir?

  Daha fazla bilgi edinmek ve referanslarımızı görmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Size daha fazla bilgi sunmaktan mutluluk duyarız.

  Sosyal medya ve dijital reklamcılığın farkı nedir?

  Sosyal medya, platformlar aracılığıyla hedef kitlenize organik veya ödeyerek içerik sunmakla ilgilidir. Dijital reklamcılık ise çevrimiçi reklamlar aracılığıyla hedef kitlenizi genişletmeyi amaçlar.

  Hangi sosyal medya platformlarına reklam veriyorsunuz?

  Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, ve YouTube gibi popüler sosyal medya platformlarına reklam veriyoruz.

  Reklam bütçesi nasıl belirlenir?

  Reklam bütçesi, hedeflerinize, endüstriye ve hedef kitlenizin büyüklüğüne bağlı olarak özelleştirilir. Size en uygun bütçeyi belirlemek için size özel bir strateji oluştururuz.
X